Вибір обладнання для шиномонтажної ділянки: корисні поради
Щоб шиномонтажна ділянка працювала, потрібно серйозно підійти до вибору обладнання. Важливо враховувати такі чинники:
- Хто є виробником даного обладнання та його репутація на ринку України.
- Хто постачальник в Україну і чи є запчастини для обладнання, що продається на складі.
- Чи має продавець сервісну службу для монтажу та ремонту обладнання.
- Чи є в наявності у продавця супутні товари для шиномонтажу: гайкокрути, пневмомашинки зачисні, ключі, ударні голівки, інструмент для обробки гуми та металокорду, пневмоаксесуари, домкрати.
А якщо у продавця на складі є ще й шиноремонтні матеріали, балансувальні вантажі, вентилі, монтажні пасти – це значна перевага для вашого вибору.
Відкриття шиномонтажно служби передбачає наявність наступного обладнання:
- шиномонтажний верстат;
- балансувальний стенд;
- компресор;
- домкрати;
- вулканізатор;
- ванна для перевірки коліс;
- гайкокрут;
- пневматична шліфувальна машинка;
- ключ хрестоподібний;
- ключ динамометричний;
- викрутка для вентилів;
- ключ для затягування вентилів.
У майбутньому сервіс можна укомплектувати додатковим обладнанням: верстат рихтувальний, пневмоплатформа для підняття автомобіля тощо. Слід зазначити, що шиномонтажні верстати бувають напівавтоматичними та автоматичними. На автомати та напівавтомати можна встановлювати додаткове обладнання для полегшення роботи з різними видами шин:
- мультиролери (третя рука);
- пневмоліфт (для підіймання важких коліс);
- пневматичний вибуховий пристрій;
- адаптери для мотоциклетних коліс.
Існує кілька видів балансувальних стендів:
- стенди з монітором;
- стенди із дисплеєм;
- ручне введення параметрів колеса;
- напівавтоматичне введення параметрів колеса (2 параметри);
- автоматичне введення всіх параметрів колеса;
- додаткове обладнання для балансувальних стендів:
- додаткові лінійки для виміру третього параметра колеса;
- система лазерної лінії та світлодіодного підсвічування обода;
- всілякі адаптери та конуси для всіх типів коліс;
- адаптери для балансування мотоциклетних коліс.
При виборі компресора потрібно пам'ятати, що пневмоінструмент споживає від 200 до 500 л/хв стисненого повітря. Крім цього, він живить шиномонтажний верстат, пневмодомкрати, накачування шин. Тому продуктивність компресора має бути із запасом, щоб він довго служив.
Замовити все для шиномонтажу можна на сайті Фенікс. Кожен із перелічених видів виконує певні завдання у процесі шиномонтажу та обслуговування автомобільних шин. Вибір шиномонтажного обладнання залежить від обсягу, виду робіт та бюджету майстерні.
Основні технічні характеристики шиномонтажного обладнання
Щоб знати, як вибрати обладнання для шиномонтажу, потрібно розбиратися в його технічних характеристиках. Від них багато в чому залежить швидкість та якість виконання шиномонтажних робіт. Основні показники, на які слід звертати увагу:
максимальний розмір коліс, які буде необхідність бортувати;
- гранична ширина колеса;
- кількість швидкостей обертового столу;
- живлення;
- потужність двигуна;
- наявність пневмовибуху;
- зусилля циліндра віджиму (кг/см).
Щоб вибрати балансувальний стенд, слід звернути увагу на такі параметри:
- балансування з монітором чи дисплеєм;
- яке введення параметрів колеса (автомат чи ні);
Максимальний діаметр диска (дюйм) |
|
Максимальний діаметр коліс (мм/дюйм) |
1 |
Ширина диска (дюйм) |
|
Швидкість балансування об/хв |
1 |
Максимальна вага колеса (кг) |
|
Діаметр валу (мм) |
Визначитися, яке шиномонтажне обладнання вибрати необхідно, враховуючи технічні характеристики, тип автомобілів, що обслуговуються, інтенсивність роботи СТО. На нашому сайті є можливість купити недорого надійні пневматичні підйомники для автомобілів, що використовуються при ремонті та обслуговуванні.
Декілька порад щодо вибору шиномонтажного обладнання
Щоб зрозуміти, яке обладнання для шиномонтажу вибрати, визначте набір функцій та характеристик обладнання. Це залежить від обсягу робіт, типу та розміру шин, що обслуговуються, необхідної продуктивності та автоматизації процесу. Важливо врахувати поточні та перспективні потреби бізнесу.
Оцініть потрібну потужність. Вона повинна відповідати розміру і жорсткості шин, що обслуговуються найчастіше, а також інтенсивності використання обладнання.
Зверніть увагу на зручність та компактність обладнання. Переконайтеся, що воно відповідає стандартам безпеки та технічним регламентам. Це гарантує безпеку використання та виключає проблеми із сертифікацією.
Оцініть якість збірки, надійність обладнання та запчастин. Віддавайте перевагу перевіреним виробникам із гарною репутацією. Зверніть увагу на зручність монтажу, під’єднання та експлуатації обладнання.
Купити обладнання для СТО та шиноремонтні матеріали для виконання низки завдань доцільно у надійних постачальників. Інтернет-магазин «Фенікс» пропонує лише якісне та надійне обладнання.
Виходячи з цих факторів, можна визначити, яке обладнання потрібне для шиномонтажу. Необхідні домкрати та підставки під авто та багато інших пристроїв для безпечного ремонту можна вибрати у нашому каталозі. Компанія «Фенікс» пропонує низькі ціни та якісні пристрої для роботи СТО, а також спеціалізований шиномонтажний інструмент для заміни та ремонту шин та дисків.
Рекомендації щодо вибору необхідних деталей
Якщо ви визначилися, яке обладнання потрібне для відкриття шиномонтажу або його оновлення, звертайтесь до компанії «Фенікс». Наш інтернет-магазин пропонує товари провідних виробників з різних країн: Німеччини, Італії, Швеції, Польщі, Китаю, Туреччини.
Якщо виникли запитання або потрібні поради щодо технічних характеристик, зверніться до служби підтримки Fenix-market.com. Наші консультанти підкажуть, яке обладнання потрібне для вантажного шиномонтажу, допоможуть вибрати потрібне, оформити замовлення та пояснять умови співпраці та швидкої доставки. Офіційні представники компанії «Фенікс» працюють у кожній області України.